Kostka brukowa

Kostka brukowa to najpopularniejszy materiał budowlany, służący do wykańczania nawierzchni takich jak drogi, chodniki, parkingi, podjazdy czy ścieżki.

Płyty

Płyty tarasowe to szeroka gama produktów do stworzenia stylowego i funkcjonalnego tarasu. Miejsca, które stanowi przestrzeń do odpoczynku i relaksu dla domowników.

Obrzeża

Obrzeże betonowe – Palisady | Wspaniale nadają się do kształtowania wszelkich zakrętów, zróżnicowania poziomów.

Krawężniki

Krawężniki chodnikowe mają postać prostokątnej kostki o gładkiej nawierzchni, która jest elementem wykończeniowym kostki brukowej.

Kamień ozdobny

Oferujemy kamienie ozdobne, które można wykorzystać do ozdoby terenu wokół domu, firmy lub do donic ogrodowych.

Gazony

Gazon posiada szeroki zakres zastosowań zawsze podkreślających ścisły związek posesji z naturą. Produkt może posłużyć jako pojedyncza donica ogrodowa, a ułożona jedna za drugą stworzy dowolny wzór .

BRUKO-BUD

Główne usługi naszej firmy to brukarstwo, układanie kostki brukowej i sprzedaż kostki brukowej. Prowadzimy skład – sprzedaż kostki brukowej, oferujemy kruszywa drogowe i ogrodzenia. Zapewniamy transport zakupionych towarów oraz konkurencyjne ceny.

LOKALIZACJA

ul. Potulicka 30/2
89-100 Nakło nad Notecią

KONTAKT

+48 501 172 920
+48 510 208 847
biuro@bruko-bud.com

GODZINY PRACY

Pon – Pt: 8:00 – 16:00
Sob: nieczynne 

W SKRÓCIE

Jeśli szukają Panstwo solidnego partnera w zakresie dostawy, projektów oraz montaż, zapraszamy do kontaktu oraz wizyty w naszym punkcie.